O mnie

Joanna Mazurkiewicz
lekarz weterynarii

członek EESVO - East European Society of Veterinary Ophthalmology

 

W 2007 rozpoczęłam studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, podczas studiów odbyłam praktyki kliniczne w Wielkiej Brytanii. Pracowałam w dwóch dużych, wyspecjalizowanych w leczeniu małych zwierząt przychodniach. Zdobyłam tam wiedzę i doświadczenie- od diagnostyki obrazowej rozpoczynając, poprzez trudne przypadki kliniczne, na chirurgii kończąc. W międzyczasie zaraziłam się miłością do okulistyki , która stała się moim oczkiem w głowie;)

Ukończyłam staże i kursy pod opieką merytoryczną czołowych polskich i europejskich okulistów, m.in. szkolenie okulistyczne na Uniwersytecie Luksemburskim, w ramach kursów ESAVS.

Staram się ciągle doszkalać także z innych dziedzin. Każdy kurs , każda trafna diagnoza - napędzają mnie do działania.

Moją misją jest świadczenie usług weterynaryjnych na możliwe najwyższym poziomie z wyjątkową dbałością o pacjenta oraz w przyjaznej atmosferze.

Prywatnie jestem właścicielką 4 psów:)

 

Serdecznie Zapraszam

Komentarze

Grzegorz (niezweryfikowany) pon., 12/03/2018 - 11:24

Witam,

Składam najgorętsze podziękowania za uratowanie mojego młodego psa z parwowirozy. Szanse na przeżycie były znikome, bo nie mieliśmy surowicy a piesek na dodatek młody. Naprawdę dobra robota!!! Dziękuję bardzo

Dodaj komentarz

Restricted HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki